Reklam

Banner Reklam ne demektir?
Banner web sitelerinin içerisine yerleştirilen, farklı ebatlarda ve farklı türlerde olabilen online reklam panolarıdır.

Başlıca banner çeşitleri
Flash banner (Hareketli reklamlar), jpeg banner, gif banner, kule banner, dikdörtgen banner, kare banner, pop up banner vb. şeklinde sıralanabilir.

Banner reklam vermenin faydaları nelerdir?
İnternet reklamcılığına ayrılan payın her geçen gün daha da arttığı bilinen bir gerçektir. Çünkü tüketiciler gelişen teknoloji ile birlikte alışveriş alışkanlıklarını değiştirerek online platformlarda yoğunlaştırmaya başladılar. Ülkemizde de, özellikle son birkaç yıldır, trend bu yöne doğru kaymaktadır. Çünkü insanlar internet ortamında aradıkları ürün veya hizmete çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilmektedirler. Böylece hem araştırma maliyetinden hem de zamandan kazanmış oluyorlar. Tüm bu gerçekler ışığında firmalar artan bir şekilde reklam kalemlerine online reklamcılığı da eklediler. Hatta online reklamcılığa ayrılan bütçenin birkaç yıl içerisinde diğer tüm reklam kanallarını geride bırakacağı belirtilmektedir.

Bir siteye banner reklam vererek o siteden web sitenize ziyaretçi veya müşteri çekebilirsiniz. Üstelik internet reklamcılığı diğer reklam seçenekleri ile kıyaslandığında çok daha ekonomik, hızlı ve etkin sonuçlar vermektedir. Örneğin bir firma piyasaya sürmeyi planladığı bir ürün için slogan arayışında tüketicilerin de fikirlerini alarak yepyeni fikirler üretebilmektedir. Firmalar, yeni ürünlerinin ambalajının nasıl olması gerektiği noktasında tüketici beklentilerini de düzenledikleri online anketler ile çok kısa sürelerde ölçümleyebilmektedirler. Kısacası banner reklamlar ile işletmeniz ister büyük olsun ister küçük olsun reklam hedeflerine çok daha kısa sürelerde çok daha küçük maliyetlerle ulaşır.

Ayrıca banner reklamlarınızda Facebook, Twitter gibi sosyal medya sayfalarınıza web sitelerimizden alacağınız banner reklamlar ile takipçi toplayabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde bulunan onlarca web sitesine reklam vererek sizlerde tanıtımlarınızı geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Reklam vermek istediğiniz web sitelerini ve aylık reklam fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz. Reklam banner boyutları 728 x 90, 468 x 60, 160 x 600, 250 x 250, 200 x 200, 336 x 280 şeklinde değişmektedir. Sitede hangi alan reklam vermeye müsait ise o boyutta banner reklam kullanılacaktır.
Banner reklamlar reklam verenler tarafından hazırlanacaktır. Reklam bannerını bizim hazırlamamızı isterseniz bizimle iletişime geçip fiyat alınız.

Web sitelerimizden satın almak istedikleriniz olursa bunun içinde fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Teklif almak için bize yazınız.

300 X 250 Reklam alanı

840 X 100 Reklam alanı


Sitenin tüm hakları evdeneverehberi.com'a aittir. Sitede yayınlanan firmaların bilgileri, ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır ve izinsiz kopyalanması yasaktır.